top of page
  • Instagram

Sivák v Clashi? Benda má jasno: „Zapadne. Každý se tam občas chová jako blbeček“

Sivák

Příchod Václav Sivák do organizace Clash MMA dál rozděluje scénu. Teď se k celé situaci vyjádřil i Karlos Benda a rozhodně nešel pro slova daleko.


A jeho názor? Sivák prý do Clashe zapadne víc, než si mnozí myslí.



Peníze místo respektu


Sivák už dříve otevřeně přiznal, že do Clashe jde hlavně kvůli penězům a chce ukázat, že je sportovně úplně jinde než ostatní.


Benda jeho slova připomněl bez obalu:„Řekl, že si tam jde pro peníze a ukáže, že je úplně někde jinde než všichni ostatní.“


Podle něj to ale není jen o výkonu.


Jabkolevně

Tvrdá realita


Zatímco po sportovní stránce vidí Benda Siváka jako jasně nad ostatními, v jiné rovině to vidí úplně jinak.


👉 „Po lidské stránce a chováním si myslím, že do Clashe zapadne jedna ku jedné.“


A pak přišla věta, která okamžitě rozjela reakce:


👉 „Každý se tam občas chová jako blbeček.“


Kontroverze k Sivákovi patří


Sivák dlouhodobě přitahuje pozornost nejen svými výkony, ale i chováním mimo ring.

Naposledy se řešil incident na Fight Night Challenge, kde došlo ke konfliktu se spolumajitelem organizace.


Právě proto se očekává, že ani jeho působení v Clashi nebude klidné.



Zápas, který přitáhne pozornost


Na turnaji v Ostravě ho čeká duel s Tyson Škop.

A už teď je jasné, že nepůjde jen o sport. zdroj: fights.cz

 
 
INSTAGRAM BARE KNUCKLE CLUB
FACEBOOK BARE KNUCKLE CLUB
YOUTUBE BARE KNUCKLE CLUB
TIKTOK BARE KNUCKLE CLUB
chci merchc.png
bottom of page