Kotalík prozradil o kolik víc dostal v Clashi než Oktagonu
- BareKnuckle Novinky
- 12. 2.
- Minut čtení: 1

Michal Kotalík po návratu z výkonu trestu vstoupil do organizace OKTAGON s cílem restartovat kariéru. Realita však byla tvrdší, než čekal. Série porážek a opakované problémy s váhou nakonec vedly k rozchodu se žlutočernou stájí. A právě v ten moment přišla nabídka, která všechno změnila.
V OKTAGONu se necítil šťastný
Kotalík postupně podlehl Mikuláškovi, Magnorovi i Raškovi. Kromě výsledků ho trápily i zdravotní komplikace spojené se shazováním váhy.
„Vždycky jsem chcal krev, byl to standard. Chtěl jsem do vyšší váhy, ale víceméně mi to nebylo dovoleno. Připadal jsem si jako v kleštích. Nebyl jsem šťastný,“ svěřil se v rozhovoru pro kanál Willy Cao.
Otevřeně také mluvil o konci spolupráce s Andrém Reindersem a Reinders Gymem. Přestože k němu chová respekt, cítil, že už pro tým není prioritou.
„Bylo vidět, že nestíhám ostatní. Měl jsem pocit, že mě už nepotřebovali,“ dodal bez obalu.
Clash nabídl téměř trojnásobek
V momentě, kdy jeho angažmá v OKTAGONu skončilo, ozvala se organizace Clash. A nabídka byla podle jeho slov velmi atraktivní.
„Nabídli mi skoro trojnásobek toho, co jsem měl v OKTAGONu. A nebylo to moc,“ přiznal Kotalík.
Přesto přiznává, že přechod do bizarnější organizace nebyl jednoduchý ani po psychické stránce.
„Musím říct, že jsem nebyl úplně nadšený, že jsem v Clashi. Styděl jsem se,“ řekl otevřeně.
Návrat do OKTAGONu
I přes finanční výhodnost Clashe má Kotalík ambice vrátit se zpět mezi sportovní elitu. Otázkou zůstává, zda by o něj vedení OKTAGONu mělo znovu zájem.
Jeho příběh tak otevírá širší debatu o tom, zda dnes v bojových sportech rozhoduje více sportovní prestiž, nebo finanční jistota.
Zdroj: mmashorties.cz













