top of page
  • Instagram

Kotalík prozradil o kolik víc dostal v Clashi než Oktagonu

KOTALÍK

Michal Kotalík po návratu z výkonu trestu vstoupil do organizace OKTAGON s cílem restartovat kariéru. Realita však byla tvrdší, než čekal. Série porážek a opakované problémy s váhou nakonec vedly k rozchodu se žlutočernou stájí. A právě v ten moment přišla nabídka, která všechno změnila.


V OKTAGONu se necítil šťastný


Kotalík postupně podlehl Mikuláškovi, Magnorovi i Raškovi. Kromě výsledků ho trápily i zdravotní komplikace spojené se shazováním váhy.


„Vždycky jsem chcal krev, byl to standard. Chtěl jsem do vyšší váhy, ale víceméně mi to nebylo dovoleno. Připadal jsem si jako v kleštích. Nebyl jsem šťastný,“ svěřil se v rozhovoru pro kanál Willy Cao.


JABLKOLEVNE

Otevřeně také mluvil o konci spolupráce s Andrém Reindersem a Reinders Gymem. Přestože k němu chová respekt, cítil, že už pro tým není prioritou.


„Bylo vidět, že nestíhám ostatní. Měl jsem pocit, že mě už nepotřebovali,“ dodal bez obalu.


Clash nabídl téměř trojnásobek


V momentě, kdy jeho angažmá v OKTAGONu skončilo, ozvala se organizace Clash. A nabídka byla podle jeho slov velmi atraktivní.


„Nabídli mi skoro trojnásobek toho, co jsem měl v OKTAGONu. A nebylo to moc,“ přiznal Kotalík.


Přesto přiznává, že přechod do bizarnější organizace nebyl jednoduchý ani po psychické stránce.


„Musím říct, že jsem nebyl úplně nadšený, že jsem v Clashi. Styděl jsem se,“ řekl otevřeně.


Návrat do OKTAGONu


I přes finanční výhodnost Clashe má Kotalík ambice vrátit se zpět mezi sportovní elitu. Otázkou zůstává, zda by o něj vedení OKTAGONu mělo znovu zájem.


Jeho příběh tak otevírá širší debatu o tom, zda dnes v bojových sportech rozhoduje více sportovní prestiž, nebo finanční jistota.

MIKINY


 
 
INSTAGRAM BARE KNUCKLE CLUB
FACEBOOK BARE KNUCKLE CLUB
YOUTUBE BARE KNUCKLE CLUB
TIKTOK BARE KNUCKLE CLUB
chci merchc.png
bottom of page