Je arrogantní, rýpl si Piráť do šéfa Oktagonu. Budoucnost Krištofiče v organizaci je nejistá
- BareKnuckle Novinky
- 11. 3.
- Minut čtení: 1

Budoucnost slovenského bojovníka Samuela Krištofiče v organizaci Oktagon zůstává nejasná. Piráť je součástí organizace prakticky od jejího vzniku, ale nyní přiznal, že novou smlouvu zatím nepodepsal.
Krištofič měl v posledních měsících pauzu kvůli zranění ruky, které utrpěl v říjnu během zápasu v Bratislavě. Nyní se však připravuje na návrat do akce. V květnu by měl nastoupit na boxerském galavečeru Fight Night Challenge, kde ho čeká profesionální boxer Erik Tikanec.
Otázkou však zůstává jeho další působení v MMA.
„Neříkám, že už nikdy nebudu bojovat v Oktagonu. Ale také netvrdím, že budu. Ve mně kvůli tomu není žádná nenávist,“ uvedl Krištofič.
Podle jeho slov smlouva s organizací platí pouze do května. Jednání o nové spolupráci s promotérem Ondřejem Novotným sice proběhla, ale zatím bez výsledku.
Krištofič zároveň naznačil, že vztahy s některými lidmi v organizaci nejsou ideální.
„Bylo mi řečeno, že mě někteří lidé ze štábu nemusí a že jsou nervózní, když se mnou mají točit. Spíš šlo o tohle než o peníze,“ vysvětlil.
Promotér Oktagonu Ondřej Novotný nedávno v podcastu uvedl, že hodnota Piráta podle něj postupně klesá. Slovenský bojovník však s tímto pohledem úplně nesouhlasí.
Jedno je ale jisté. Konec kariéry zatím neplánuje.
„Pořád trénuji, pořád mě to baví a pořád jsem šikovný,“ dodal s úsměvem.
Pokud by Krištofič nakonec Oktagon opustil, zájem o jeho služby by pravděpodobně měly organizace jako KSW, RFA nebo FNC.
Zdroj: fights.cz













