8 měsíců ve vězení. Fajk popsal realitu
- BareKnuckle Novinky
- 6. 4.
- Minut čtení: 1

Lukáš Fajk se ozval z výkonu trestu a fanouškům poslal obsáhlý vzkaz přes Willy Cao
Realita za mřížemi
„Musím říct, že to tady není zase tak špatné. Na to, že sedím přes 8 měsíců, tak to fakt letí.“
„Není den, kdy bych se nesmál, kdy bychom s klukama nedělali píčoviny.“
„Hrajeme karty, trénujeme, koukáme na TV… Prostě správný primitivismus jako v gymu.“
Zároveň ale popsal i tvrdší stránku reality:
„Na cimře, kde je nás 13, mám i spoustu vrahů a lidí s tresty do konce života.“
Psychika a změna pohledu
„Psychicky jsem na tom více než dobře. Člověk má čas na sebe a přemýšlení.“
„Odstřihnutím od světa jsem si uvědomil, že mám správně nastavené hodnoty.“
„Našel jsem si tu i opravdové kamarády.“
Ztráty i motivace
„Celkem mě tahle kauza ve škodě stála 4 miliony.“
„Člověk stejně dojde k závěru, že nejlepší věci jsou za peníze nekoupíš.“
Návrat má v hlavě jasno
„Co se boxu týče, tak jsem na tom opravdu dobře… až vylezu, dám sparring a hned letím do zápasu.“
„Vylezu ve formě a s hladem po zápase. Za chvíli tady nastavím pořádek.“
Přiznání chyb
„Moje chyba, že jsem se objevil v nějaké pralesní hospodě.“
„Taky chyba, že jsem si nevzal pořádného právníka, ale úplného kreténa.“
zdroj: Willy Cao















